.
.:: Kurumsal Kimlik ::.
 

ÇAĞDAŞ SOĞUTMA; 1991 yılından günümüze Soğutma sistemleri imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Çağdaş Soğutma " bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

İmalatını yaptığımız Ürünlerimiz; Şarküteri Reyonları, Sütlük ve Meşrubat Reyonları, Manav Reyonları, Kuruyemiş Reyonları, Unlu Mamül Reyonları, italyan pasta reyonları, Soğuk Oda Sistemleri, Meze Teşhir Reyonları, Market dolapları, Kasap Reyonları, Kuruyemiş Reyonları ile Market raflarından oluşmaktadır.

Üretimde esas olarak ihtiyaca uygun kaliteli ürünlerle müşterilerine çözümler sunan Çağdaş Soğutma A.Ş Teknolojiyi ve ihtiyaçları takip ederek sektörün lider kuruluşlarından biri olmuştur.

Üretimde insan sağlığına zarar vermeyen poliüretan gövde, K-Q TSE-ISO-EN 9000 ve CE standartlarına uygun üretim, otomatik defrost ve dijital ısı göstergeli programlanabilir çok fonksiyonlu elektronik kontrol ünitesi. Dekorasyona uygun renk seçenekleri ve tasarımlarıyla üretimlerine devam etmektedir.

Firmamız kazandığı imalat tecrübesiyle değişik sektörlerde çalışan firma, şahıs, kurum, kuruluş ve iş adamlarımıza başarıyla hizmet vermektedir. İmalat sektöründe yaptığımız işin öneminin bilincinde ve daha iyi yapmanın gayreti içindeyiz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Konya'da soğutma sistemleri imalat sektöründe atılımcı, araştırmacı, günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde her geçen gün daha da gelişmekte ve büyümekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunma anlayışı ile çalışmaktadır.

.

Yönetim Kurulu Başkanı

İbrahim ÇAKMAK

.